Obsah

Předvánoční týden ve 4.B

Typ: ostatní
Předvánoční týden ve 4.B - 1Předvánoční týdenní projekt s názvem "A zase ty Vánoce přicházejí po roce" proběhl v týdnu od 16. do 20. prosince ve 4.B.
K Vánocům patří pohádky,a tak jsme zajeli v pondělí 16.12. do plzeňského divadla Alfa společně s našimi kamarády z 1.B na představení Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni. Po návratu jsme si vyrobili vánoční svícny a vyzdobili vánočně třídu.
Další den jsme pak pracovali ve skupinkách na vánočních úlohách. Ve středu jsme se přihlásili do charitativního projektu Čtení pomáhá a zúčastnili se vánočního koncertu v Lidovém domě.

A už jsme se všichni těšili na čtvrtek. Čekala nás vánoční výprava do lesa. Nesli jsme pro zvěř pečivo, jablka, mrkev, lojové koule...Na zpáteční cestě jsme nezapomněli ani na kozu Anežku a její kamarády.

A přišel pátek. Pod stromečkem se nahromadily dárky a byli jsme zvědavi, co nám ten Ježíšek nadělil.

Dobrý byl i čaj s ochutnávkou domácího vánočního cukroví. Pak nám děvčata zahrála koledy, které jsme si s chutí zazpívali.

Měli jsme z celého týdne velice dobrý pocit. Nejen, že jsme se dozvěděli něco nového o vánočních zvycích, ale udělali jsme i něco pro druhé.

žáci 4.B

PS. Jsem ráda, že i tato moje nová třída se zapojila do charitativního projektu Čtení pomáhá a můžeme opět díky čtení přispívat pro potřeby druhých.

tř.uč.H.Kozová


Vytvořeno: 16. 12. 2014
Poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu