ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - NABÍDKA AKTIVITŠKOLNÍ PSYCHOLOG - NABÍDKA AKTIVIT

Milí žáci, vážení rodiče, drahé kolegyně a kolegové,

rádi bychom Vás touto formou pozdravili a nabídli naše služby. Činnost školního psychologa je velmi pestrá a zahrnuje spoustu různých aktivit, dalo by se však říci, že stojí na třech základních pilířích. Prvním jsou individuální konzultace pro žáky. Jsme tu pro všechny věkové kategorie a jsme otevření pomoci s problémy, ať už se týkají vztahů, učení ve škole či volby povolání. Druhá zásadní oblast naší práce spočívá v konzultacích s dospělými – s rodiči a učiteli. Častým tématem těchto setkání bývá například podpora integrovaných žáků, optimalizace domácího režimu či nastavení komunikace mezi rodičem a vyučujícím. Také zde však platí, že se na nás můžete obrátit i s dalšími tématy. Třetí oblastí je práce s třídními kolektivy. Snažíme se přispět k tomu, aby ve třídách panovala přátelská atmosféra a bezpečné klima, jelikož právě to považujeme za jednu z důležitých podmínek, aby proces učení mohl probíhat úspěšně.

Snažíme se pomáhat najít a vytvářet řešení, která jsou v zájmu dítěte, ale jsou především funkční a trvale udržitelná! Neváhejte nás kontaktovat :)

niki

Nikola Koptová