Den otevřených dveří a výtvarné dílny s rodiči

Den otevřených dveří a výtvarné dílny s rodiči - 1V pondělí 25. listopadu se konal Den otevřených dveří pro rodiče a veřejnost. Zatímco na druhém stupni se rodiče objevují ve třídách jen sporadicky, ti mladší maminku, tatínka či prarodiče ve škole rádi přivítají. Jejich rodiče i prarodiče přicházejí do tříd v hojném počtu. V letošním roce jsme se rozhodli udělat na prvním stupni společné výtvarné dílny, kde by rodiče spolu se svými dětmi mohli zapojit fantazii a kreativitu a vytvořilt výrobky pro Vánoční trhy, které se konají v sobotu 30. listopadu v prostoru u kostela. Práce ve třídách se opravdu dařila, jak můžete vidět na našich fotografiích. Děti i rodiče pracovali s chutí, výrobků máme celou řadu. Jak se nám povedy, můžete posoudit u stánků na trzích, kam vás srdečně zveme.

Vytvořeno: 25. 11. 2014