Menu
ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

8. schůzka

Automat na pomůcky

Dnešní schůzku jsme zahájili otázkou, jestli se dostanou zprávy z parlamentu do třídy. Na tuto otázku jsme dostali rychlou odpověď: “Ano!” Pokud by učitelům nestačily informace nebo měli nějaké nejasnosti, můžou zajít za panem učitelem Khasem nebo paní ředitelkou Suchou. Učitelé se klidně můžou přijít podívat na parlament, který probíhá každé úterý od 7:00. Odhlasovali jsme, že bychom chtěli automat na školní pomůcky umístit k nám do školy. 6.B navrhla, aby automat na školní pomůcky, o kterém jsme mluvili, byl u kabinetu přírodopisu a zeměpisu. Pan učitel Khas navrhl prostor v přízemí u dílen. Pokud automat schválí pedagogická rada, budou ho  mít na starosti Lenka Patlejchová, Vašek Suremka, Štěpánka Radová, Tereza a Tom Vacíkovi a Jindra Jirásko.

 

  • 18. 12 se uskuteční výstava vánočních výrobků ve vestibulu školy a volby do školské rady. Zapojí se členové parlamentu.
  • 2. 12. se všichni můžou těšit na vánoční trhy.
  • 3. 12. proběhne na náměstí od 17. 00 rozsvícení stromku.

 

Dnešního parlamentu se nezúčastnila 3.B a 4.A

Další schůzka 5. 12 od 7.00

Datum vložení: 23. 11. 2017 18:42
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2017 18:46
Autor: Mgr. Miloslav Khas

Náš partner

Doučování žáků škol

doucovi

Aktuální počasí

dnes, úterý 29. 11. 2022
zataženo 3 °C 0 °C
středa 30. 11. zataženo 4/0 °C
čtvrtek 1. 12. zataženo 4/2 °C
pátek 2. 12. zataženo 4/3 °C

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na