Menu
ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

6. schůzka

Výlet, znělka a trička

Dnešní setkání jsme začali hrou s otázkou, co máme společného. U téhle aktivity jsme se zasmáli, a aby to nebylo jen o hraní, pokračovali jsme náměty na zlepšení školy atd.

Na minulé schůzce byla položena otázka, jestli bychom byli schopni respektovat pravidla, kdyby byl povolen přechod po patře o přestávkách. Většina odhlasovala, že ano. Dále bychom chtěli upozornit, aby žáci udržovali čistotu na toaletách.

V minulých setkáních parlamentu jsme mluvili o školní televizi. Aby měly zprávy nějaký začátek, hlasovali jsme o znělce. Všichni odhlasovali, že se jim první návrh líbí a nijak by ho neměnili. Zatím máme informace z parlamentu jen na webových stránkách školy, a proto dáme do vestibulu vedle šaten nástěnku, na které se můžete podívat, co právě projednáváme a co jsme projednávali.

Když pojedeme na nějakou akci, chceme se od ostatních odlišit, a proto jsme si odhlasovali barvu trička. Rozhodovalo se mezi světle zelenou a žlutou. Zvítězila žlutá barva se 14 hlasy a prohrála světle zelená se 7 hlasy.

9. třída navrhla lyžařský zájezd jen pro ně. 8. A navrhla cyklistický výlet organizovaný podobně jako je lyžařský kurz.

Prosíme třídy, aby při přesouvání ve třídách lavice zvedaly a nešoupaly po podlaze. Děkujeme.

Nezúčastnila se 6. A a 7. B

Další schůzka proběhne 7. 11. 2017

Datum vložení: 3. 11. 2017 7:14
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2017 18:46
Autor:

Doučování žáků škol

doucovi

Národní plán obnovy

Zakoupení digitálních pomůcek je financováno Evropskou unií - Next Generation EU

npoeu

Více informací (176.83 kB)

Aktuální počasí

dnes, pátek 1. 12. 2023
sněžení 1 °C -6 °C
sobota 2. 12. slabý déšť 2/1 °C
neděle 3. 12. zataženo 3/2 °C

Náš partner

logo

Požadavky ICT

Školní psycholog

školní psycholog plakát

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na