Menu
ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

10. schůzka

Plány na akce ve 2. pololetí.

10. schůzku parlamentu jsme zahájili třemi návrhy. Prvním návrhem byl Džentlmenský den. Ten by byl pravděpodobně uskutečněn na Mezinárodní den žen. Další návrh, který jsme probírali, byl nápad na strašidelnou prohlídku školy.  Tuto prohlídku by připravili dobrovolníci z druhého stupně pro zájemce z prvního stupně. Mohla by proběhnout v odpoledních hodinách. 8.A navrhla Den zdravého rozumu. Tento den by se probíraly situace z běžného života a napadlo nás i plnění logických úkolů a různých hlavolamů.  Posledním návrhem této schůzky byl nápad na Den zdravého spánku, který by byl pojat jako celoškolní projekt. Součástí tohoto dne by mohla být i polštářová bitva v tělocvičně.

Nezúčastnila se 7.B
Další schůzka 19. 12. 2017

​​​​​​​

Datum vložení: 19. 12. 2017 0:20
Datum poslední aktualizace: 19. 12. 2017 0:26
Autor: Mgr. Miloslav Khas

Doučování žáků škol

doucovi

Národní plán obnovy

Zakoupení digitálních pomůcek je financováno Evropskou unií - Next Generation EU

npoeu

Více informací (176.83 kB)

Aktuální počasí

dnes, neděle 24. 9. 2023
jasno 18 °C 8 °C
pondělí 25. 9. jasno 20/7 °C
úterý 26. 9. jasno 22/10 °C
středa 27. 9. zataženo 20/13 °C

Náš partner

Školní psycholog

školní psycholog plakát

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na