ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Dračí lodě 2024: Rebelové ze Staňkova opět na startu!

Letos se již potřetí konala soutěž dračích lodí v krásném areálu koupaliště na Babylonu.  Akce přilákala 13 týmů ze základních škol a 4 týmy ze středních škol. Naši školu reprezentoval tým "Rebelové ze Staňkova", který se hrdě a pln odhodlání postavil na start.

Rebelové ze Staňkova se skládali z odhodlaných holek a kluků z obou devítek. Před samotnou soutěží neúnavně trénovali v tělocvičně, kde pilovali synchronizaci a zlepšovali svou fyzickou kondici. Bylo úžasné sledovat, jak se tým tmelí a společně pracuje na dosažení co nejlepšího výsledku.

Den soutěže začal deštivým počasím, které postupně vystřídalo slunce. Ačkoli byla louka podmáčená, naší náladě to nijak neubralo. Blátivý terén dodal akci specifickou atmosféru. Žáci, kteří netvořili posádku lodě, mohutně fandili a jejich nadšení bylo nakažlivé. Pro fandění si vyrobili i luxusní transparenty.

Soutěž byla napínavá a konkurence tvrdá, ale náš tým ukázal skvělou koordinaci a vytrvalost a obsadil parádní páté místo. Akce na Babylonu byla nejen sportovním kláním, ale také krásnou příležitostí pro propojení obou devítek. Přátelské soutěžení, vzájemná podpora a společné zážitky všechny opět sblížily.

I přes zašpinavé oblečení a unavené svaly jsme odjížděli domů spokojení a plní nezapomenutelných zážitků. Rebelové ze Staňkova dokázali, že spolupráce a nadšení mohou vést k úspěchu, a že sport je skvělým prostředkem pro budování kamarádství a týmového ducha.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě a průběhu této akce podíleli. Těšíme se na další společné zážitky, třeba na blížící se školní výlet!

Datum vložení: 12. 6. 2024 22:03
Datum poslední aktualizace: 12. 6. 2024 22:39

Doučování žáků škol

doucovi