Vánoční trhy

Ačkoli jsme se těšili, že v tomto roce proběhnou tradiční akce, které musely být loni kvůli koronavirové epidemii zrušené, nedovolí nám ani v tomto roce současná situace tyto akce pořádat. Jedná se např. o vánoční trhy, vánoční koncert žáků v kostele či vánoční vystoupení pro důchodce.

Příprava vánočních trhů je náročná a žádá si mnoho času i fnanačních prostředků, které musí třídy do výroby vánočního zboží předem investovat. Abychom mohli na trzích vánoční zboží nabídnout, musíme ho připravovat od začátku října. Přípravu vánočních trhů jsme dlouho zvažovali, ale obávali jsme se, že vynaložené peníze, čas i námaha by opět mohly příjít vniveč, pokud by epidemiologická situace konání trhů neumožnila. Naše obavy se bohužel ukázaly jako opodstatněné. V současné době máme více než polovinu žáků školy v karanténě a vysoká nemocnost a zvýšené riziko přenosu infekce předvánoční školní akce znemožňují. Z tohoto důvodu se bohužel ani letos vánoční trhy neuskuteční.

Nezbývá nám než doufat, že v příštím roce bude situace jiná a že si vánoční atmosféru v klidu a zdraví společně vychutnáme.

Datum vložení: 22. 11. 2021 17:03
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2021 17:16