Čtenářský klub

V září nám paní učitelka nabídla, že se můžeme přihlásit do čtenářského klubu. A tak jsme se někteří přihlásili.

Klub se koná každý čtvrtek od 13.25 do 15.00 hodin. Chodí nás tam 14 dětí ze 6. tříd. Nejdříve vždycky děláme nějakou aktivitu, např. minule jsme přiřazovali první stránky knih ke knížkám. Při jiném klubu jsme zase srovnávali postavu z knihy s tou samou postavou ve filmovém zpracování. Potom si čteme svoje knížky. Po čtení si povídáme o tom, co jsme přečetli. Nakonec hodnotíme jednotlivé aktivity pomocí smajlíků. Pokud aktivity dobře plníme, dostaneme malou jedničku.

Doma čtu nerad, ale na kroužku mě to baví. Na klub chodíme rádi, protože je tady velký výběr knížek a máme tu hodně kamarádů.

Jan Bečvář, David Toman, Maty Felix, 6. roč.

Datum vložení: 19. 11. 2021 7:47
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2021 7:49