Začátek nového školního roku

Typ: ostatní | Informace ze školy
    Dne 1. září jsme po dlouhé době usedli do školních lavic.

V tento školní rok se bude muset dodržovat řada nových hygienických pravidel. Začínáme jimi hned při vstupu do školy, kdy si musíme vydezinfikovat ruce. A tato dezinfekce se provádí každou chvíli. Navíc se neustále dezinfikují lavice i kliky. První den jsme byli poučeni o nových hygienických zásadách, dostali jsme rozvrh a po první vyučovací hodině šli domů. Následující den jsme si připomněli školní řád.   Podle nového nařízení se také omezuje setkávání žáků různých ročníků. V jídelně už si nebereme tác a příbor sami, ale paní kuchařka nám dá příbory na tác a my si jdeme sednout ke stolu pouze se svými spolužáky. První setkání se školou bylo jiné i pro prvňáčky. Ty přivítala paní ředitelka školy a pan starosta města před vstupem do školy. Dál už museli jít prvňáčkové sami, bez doprovodu rodičů.

Jára Höll, Adam Zvoneček, 9, B

Vytvořeno: 8. 10. 2020