Týden po distanční výuce

Týden po distanční výuce 1

Po měsíci a půl jsme se 30. listopadu opět vrátili do školy. Klasickou výuku teď mají všichni žáci 1. stupně a deváťáci. Žáci druhého stupně mají výuku na střídačku, to znamená, že jeden týden chodí do školy áčka a béčka jsou na distanční výuce a další týden se prostřídají.

V areálu školy je povinnost nosit roušky a dbát na pravidelnou a častou dezinfekci rukou. Také jsou přijata další opatření, např. se neustále ve třídách větrá, je daný rozpis na dobu, kdy chodí jednotlivé třídy na oběd do jídelny, apod. Z důvodu šíření koronaviru byla zrušena tělesná výchova a omezena výchova hudební.
Přestože většina z nás chodí raději do školy, než by byla na distanční výuce, prodloužení vánočních prázdnin jsme uvítali. Jen doufáme, že se po Vánocích potkáme na výuce klasické, nikoliv distanční.

Jára Höll, Adam Zvoneček, 9. B

Datum vložení: 21. 12. 2020 12:14