Den dětí - akce pro 1. a 2. třídu

V úterý 1. června byl Mezinárodní den dětí, a proto jsme se my, letošní deváťáci, rozhodli uspořádat sportovní akci pro mladší děti. Akce se zúčastnily děti z prvních a druhých tříd.

Celé sportovní dopoledne proběhlo na atletickém hřišti pod školou a na školní zahradě. Připravili jsme si pro mladší spolužáky celkem 15 stanovišť. Na každém stanovišti byli 2 – 3 deváťáci, kteří každé dvojici ukázali, co zde mají dělat. Děti se nejvíce těšily na skok do písku, skákání v pytli či hod míčkem, ale nadšené byly ze všch disciplín. Po splnění všech úkolů na děti čekala odměna v podobě sladké tečky a medaile.

Děti se velmi snažily, měly možnost si zasoutěžit mezi sebou a ukázat svým kamarádům i nám, deváťákům, v čem jsou dobré. Dětem se námi uspořádaná akce líbila a od vyučujcích jsme obdrželi samé pozitivní ohlasy. I my jsme si tuto akci moc užili.

Žáci 9. B

Vytvořeno: 2. 6. 2021