Adaptační kurz 6.A

Typ: ostatní | Informace ze školy
 Ve čtvrtek 10. září začal adaptační kurz pro 6. A a 6. B.

Trval sice jen dva dny, ale všichni jsme si ho naplno užili. Ve středu po osmé hodině ráno jsme se vydali směrem na Krchleby k Zelenému háji. Šli jsme od školy podél silnice na Krchleby, kde se k nám připojila naše spolužačka, která tam bydlí. Po zhruba dvou a půl hodinách jsme dorazili na místo. Paní učitelka Brožovská přidělovala chatky holkám a pan učitel Valečka zase klukům. První aktivita na sblížení byla, že nás pan učitel rozdělil A+B dohromady do týmů a společně v tom týmu jsme měli sestavit na čtverci metr krát metr co nejvyšší věž z čehokoliv, co jsme našli. Potom jsme si dali oběd a měli polední klid. Dál jsme hráli různé hry - dostat co nejvíce šišek na papírový ubrousek (nejvíce jich bylo 179), zahrát nějakou reklamu a potom říct nějakou známou hlášku z filmu. Také jsme hráli přehazku. K večeři jsme si dali špekáček nebo pizzu a měli jsme volno. Večer jsme si šli vyčistit zuby a odevzdali jsme mobily. Ráno jsme šli na snídani, vyčistili jsme si zuby, vyzvedli si mobily a šli jsme si sbalit. Pak jsme vyrazili nazpátek ke škole, někteří si dali obědv jídelně a šli jsme domů. Adapťák se nám všem moc líbil a moc jsme si ho užili.

Anna Jirásková, 6. A

Vytvořeno: 8. 10. 2020