Zahájení školního roku 2016/2017

Zahájení školního roku 2016/2017 - 1Jako každý rok, tak i letos se celá škola sešla v Lidovém domě na zahájení nového školního roku a na přivítání prvňáčků.
Celý sál byl opět zaplněný žáky, učiteli a samozřejmě i rodiči prvňáčků. Hned na začátku nás mile přivítala paní zástupkyně Jitka Suchá a představila nám našeho pana ředitele Jaroslava Šobra a pana starostu Alexandra Horáka. Následovalo přivítání prvňáčků, kterých bylo opět hodně. Celkem jsou tři první třídy: 1. A, 1. B a 1. C. Po přivítání si pan ředitel pozval na pódium dnes už bývalou paní učitelku Marii Roubalovou, které poděkoval za krásná léta strávená u nás na škole, a i paní učitelka se s námi se všemi příjemně rozloučila. Také nám představil nové zaměstnance naší školy a na závěr si je všechny pozval na pódium. Zahájení bylo moc příjemné a byl to pěkný start do nového školního roku.

Adéla Dudová, 8. A

Vytvořeno: 8. 9. 2017