Dům dějin Holýšovska

Dne 16. 12. proběhla akce zvaná Dům dějin Holýšovska. Zapojily se tři školy. Naše základní škola, Základní škola Holýšov a Základní škola SNP Horná Ždaňa. Z naší školy jste mohli vidět a slyšet pana učitele Khase, který celou tuto akci organizoval, mě (Adélu Dudovou) a Lukáše Fejtka. Z Holýšova Týnu Forbergerovou a Lucku Zavadilovou a ze Slovenska další žáky, z Domu dějin Holýšovska pana průvodce, který ukazoval exponáty. A jak akce probíhala? Živě jste si mohli na YouTube Stream prohlédnout exponáty Domu dějin Holýšovska, od Týny a Lucky si poslechnout informace o Holýšovu, ode mne a od Lukáše zajímavé věci o Staňkovu a od žáků ze Slovenska jejich informace o Horné Ždani. Dokonce jste si s námi mohli zasoutěžit. Kdo nás neviděl v přímém přenosu, tak nás může zhlédnout opět na YouTube. Celá akce se povedla a jsme rádi, že vše dopadlo tak, jak jsme chtěli.

Adéla Dudová, 7. A

Vytvořeno: 16. 12. 2016