ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Pozvánka na poslední představení muzikálu To všechno vodnes´čas

Pozvánka na poslední představení muzikálu To všechno vodnes´čas - 1

Máme za sebou již tři vystoupení, která splnila, ba dokonce předčila naše očekávání. Před námi je již, mezi herci dobře známá a doufejme že neméně povedená DERNIÉRA, která se bude konat v pátek 15. 6. 2013 od 18.30 hodin v Lidovém domě. Všichni jste srdečně zváni a věříme, že vás výkon všech herců opět potěší. Co k tomu dodat? Zřejmě jsme měli štěstí, když se před rokem sešel tak pohodový tým. Nejzkušenější skupina, již tvoří učitelé Pavlík, Budínová a Hettlerová společně s panem Konečným, byla a je neustále ve skvělé náladě, která se jako virus přenáší na ostatní. Navíc se vyznačuje sebejistými výkony, což našemu divadlu jen dodává na kráse. Nejmladší a střední skupina pro změnu zaujme svým zápalem a možná i rozdílným pohledem, jakým chápe dobu šedesátých let. V neposlední řadě musíme vyzdvihnout výkony tanečníků, bez nichž by muzikál nemusel mít takovou jiskru, a hlavně poděkovat panu Keckovi, jenž se podílel na režii, a dohlížel na to, jak zníme. Mluvím jistě za všechny, když řeknu, že bych byl velice rád, kdybychom v příštím roce dali dohromady další hru. Myslím si totiž, že vzhledem k tomu, jak dokážeme spolupracovat a fungovat, by byla obrovská škoda udělat za vším tlustou čáru.

Pavel Svatek, 9.B

Datum vložení: 15. 6. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15

Náš partner