ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

McDonalds Cup

McDonalds Cup - 1

Poté nás čekala cesta na krajské kolo do Plzně, kam jsme jeli s cílem užít si to a příjemně překvapit. Sice se tam ukázalo, že máme ještě co dohánět, ale určitě jsme nezklamali a na konec z toho bylo celkové šesté místo. Někteří z nás se těší na další ročník, další už se nemohou dočkat turnaje pro druhý stupeň nazvaný Coca-Cola Školský pohár.

Letošní fotbalový turnaj McDonalds jsme v kategorii B na okrese Domažlice ovládli. Nejprve jsme s přehledem vyhráli svoji skupinu a pak nás čekala skupina finálová. Zde jsme bez problémů opět poráželi všechny soupeře, pouze s týmem Domažlic, jasným favoritem turnaje, jsme hráli vyrovnanou partii. Od začátku utkání jsme vsadili na defenzivu, a protože se nám podařilo Tomášem Pitipáčem z dálky vstřelit jediný gól utkání, slavili jsme zlaté medaile, což těžce nesli někteří hráči Domažlic. Naše celkové vítězství bylo zcela zasloužené. Všichni jsme z toho měli obrovskou radost a ukázalo se, že pokud tým drží pohromadě a táhne za jeden provaz, může dokázat hodně.

Datum vložení: 30. 6. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15

Náš partner

Doučování žáků škol