ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Eurorebus JUNIOR v celostátním kole

Eurorebus JUNIOR v celostátním kole - 1

Již druhým rokem pokračovala vědomostní soutěž EUROREBUS JUNIOR, kde žáci sami odpovídají na zadané otázky a sbírají body. Žáci s největším počtem bodů pak pokračují do krajských kol a z těch poté do kola republikového. Výhry jsou velmi lákavé: notebooky, atlasy, encyklopedie, počítačové hry, expedice do zahraničí....
V letošním roce díky žákům 5.A naše škola postoupila do krajského kola v Plzni. Bylo nutné vytvořit tříčlenné družstvo tvořené žáky 3. - 5. ročníku. Školu reprezentovalo družstvo složené: Kristýna Forstová 3.A, Eliška Pluhařová 4. B, David Kolář 5.A.

Naši šikulové vybojovali těsně 2. místo, což znamená postup do celostátního kola, kde se utkají nejlepší družstva z celé republiky. Jsme na Vás pyšní.

Mgr. Ivana Brožovská

Datum vložení: 13. 4. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15

Náš partner