Menu
ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

6. žákovský ples

6. žákovský ples - 1

Dne 1. března 2013 se konal 6. žákovský ples na této škole. Tentokrát jsme se, jakožto deváťáci, stali organizátory celé akce, která pro nás znamenala spoustu úsilí a příprav. Museli jsme dát dohromady program, tombolu a v neposlední řadě sehnat sponzory. Myslím si ale, že se nikdo z nás neuchýlil k myšlenkám, že vše děláme z jakéhosi donucení. Naopak! Společná práce nás všechny ještě více sblížila a každý pracoval svědomitě, což bylo vidět hlavně na opravdu povedené dekoraci v Lidovém domě. Samotný den D mi od samého začátku připadal jako odměna za všechnu tu práci, kterou jsme odvedli. Hosté, kteří se na akci dostavili, vytvořili krásnou atmosféru. Navíc šlo vše podle plánu a snad nikde nedošlo k nějaké závratné chybě, jež by negativně poznamenala chod plesu. Velice rád bych tedy poděkoval učitelům, kteří si s námi dali tu práci, a značně se tak podíleli na vzniku celé akce. Dík patří i mladším žákům, kteří účinkovali v našem programu, a neméně těm, již se dostavili jako diváci. Na tento den budu dlouho vzpomínat a vlastně i pochybuji, že bych na něj někdy vůbec zapomněl. Pavel Svatek, 9.B

Datum vložení: 1. 3. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu

Náš partner

Doučování žáků škol

doucovi

Aktuální počasí

dnes, neděle 27. 11. 2022
jasno 6 °C 0 °C
pondělí 28. 11. zataženo 4/0 °C
úterý 29. 11. zataženo 3/0 °C

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na