Obsah

6. žákovský ples

Typ: ostatní
6. žákovský ples - 1Dne 1. března 2013 se konal 6. žákovský ples na této škole. Tentokrát jsme se, jakožto deváťáci, stali organizátory celé akce, která pro nás znamenala spoustu úsilí a příprav. Museli jsme dát dohromady program, tombolu a v neposlední řadě sehnat sponzory. Myslím si ale, že se nikdo z nás neuchýlil k myšlenkám, že vše děláme z jakéhosi donucení. Naopak! Společná práce nás všechny ještě více sblížila a každý pracoval svědomitě, což bylo vidět hlavně na opravdu povedené dekoraci v Lidovém domě. Samotný den D mi od samého začátku připadal jako odměna za všechnu tu práci, kterou jsme odvedli. Hosté, kteří se na akci dostavili, vytvořili krásnou atmosféru. Navíc šlo vše podle plánu a snad nikde nedošlo k nějaké závratné chybě, jež by negativně poznamenala chod plesu. Velice rád bych tedy poděkoval učitelům, kteří si s námi dali tu práci, a značně se tak podíleli na vzniku celé akce. Dík patří i mladším žákům, kteří účinkovali v našem programu, a neméně těm, již se dostavili jako diváci. Na tento den budu dlouho vzpomínat a vlastně i pochybuji, že bych na něj někdy vůbec zapomněl. Pavel Svatek, 9.B

Vytvořeno: 1. 3. 2013
Poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu