Ukázkový den - Horšov

Ukázkový den - Horšov - 1Dne 22.02.2011 se 20 žáků z 9., 8. a 7. tříd zúčastnilo ukázkového dne ve středisku praktického vyučování SOŠ a SOU Horšovský Týn pro obory - opravář zemědělských strojů a mechanik opravář (dříve automechanik). Prohlédli si svářečskou školu, dále dílny pro opravy automobilů a zemědělské techniky, dílnu s obráběcími stroji, vyzkoušeli si svoji šikovnost - vyráželi číslice a písmena na kovový štítek. Celou dobu je provázeli učni z oborů a jejich mistři, kuchaři pro ně připravili drobné občerstvení a odnesli si upomínku ve formě malé keramické knížečky. Všichni hoši se zájmem sledovali výklad a i vyplňovali anketu, kde prokázali, že umí dobře naslouchat. Děkujeme Hospodářské komoře a pracovníkům SOŠ a SOU Horšovský Týn za účelně strávené dopoledne.

Výchovná poradkyně

Vytvořeno: 22. 2. 2011