Mc Donald cup - mladší žáci

Ve středu 27.4.2011 se konalo v Domažlicích okresní kolo fotbalového turnaje žáků 1.-3.tříd Mc Donald cup.
Naše družstvo bylo jako loňský vícemistr nasazeno do skupiny "B". Ve skupině jsme porazili všechny soupeře v poměru 3:0 nebo 4:0. Pak nás čekalo semifinále s domažlickou školou Msgr.Staška. Nařízenou penaltu proti nám Lukáš Fejtek chytil a z následného protiútoku jsme vstřelili vítězný gól. Ve finále jsme se jako v loňském roce střetli s druhou domažlickou školou K17. Zápas byl velice vyrovnaný a po uplynutí času i nerozhodný 0:0. Šlo se tedy na penalty. V nich jsme měli více štěstí a tu poslední kapitán družstva Tomáš Potipáč vstřelil.

Nastala ohromná radost všech, neboť jsme se po roční pauze opět stali vítězi okresního kola v této kategorii.

Postupujeme do krajského kola, které se bude konat v Plzni 31.5.2011.

Blahopřeji celému družstvu a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

vedoucí mužstva Hana Kozová

Vytvořeno: 27. 4. 2011