Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik - 1

V neděli16. ledna jsme vyrazili na lyžařský výcvik. Byli jsme ubytovaní na Špičáku na chatě Slavoj. Celkem nás jelo třicet a doprovázel nás pan učitel Valečka a paní učitelka Schenková. Na Špičáku náš počet ještě doplnil lyžařský instruktor pan Dvořák. Po příjezdu na Špičák jsme s „nadšením" vytahali všechny naše věci, lyže, lyžáky... do prudkého kopce na chatu Slavoj. Nejdříve se zdálo, že si moc nezalyžujeme, ale nakonec jsme lyžovali každý den. Tři dny jsme brázdili svah na Alpalouce, sjezdovce poblíž chaty. Ve středu dopoledne jsme měli maškarní na lyžích. Odpoledne jsme strávili zase na sněhu, tentokrát ale bez lyží. Budovali jsme stavby ze sněhu, koulovali se a závodili na „pekáčích". Ve čtvrtek jsme si udělali menší procházku na sjezdovku Nad Nádražím, kam nám pan Dvořák dovezl lyžařskou výstroj. Lyžovali jsme tu čtyři hodiny a všem se tu moc líbilo. Čtvrteční večer nám zpříjemnily loňské deváťačky, které nám připravily diskotéku. V pátek jsme snesli věci z chaty na parkoviště, kde je naložili do dodávky, a my šli na vlak a frčeli směr Staňkov. Byl to skvělý týden, moc se nám tam líbilo. Tak snad příští rok na shledanou. A. Suchá, T. Karlovcová, A. Kunová, Š. Konopíková, P. Malíková, 8. tř.

Datum vložení: 16. 1. 2010 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15