Dětský den

Dětský den - 1V pátek 3.6.2011 oslavili žáci školy Dětský den. Mladší děti strávily den na hřišti, kde soutěžily spolu s dětmi z MŠ v různých sportovních disciplínách. Akci, která se velmi povedla, připravil p. uč. Valečka s šestou třídou. Děti byly nadšené a odnášely si domů sladkou odměnu.
Pro starší žáky připravili sedmáci Občanský den v rámci projektu Kreativní demokratická škola. Nejprve prezentovali dětem, učitelům i veřejnosti svoje projekty, které byly vytvořeny tak, aby prospěly našemu městu. Po hlasování o lepší projekt začala hra Mafie, kterou přichystali se školou roveři ze skatské organizace. Zapojili se i učitelé v uniformách policistů. Po skončení hry, která všechny velmi bavila, byla vyhlášena a odměněna vítězná rodina ze hry a také byly vyhlášeny výsledky hlasování o vítězný projekt. Zvítězila 7.A s projektem Bezpečný Staňkov. S tímto projektem bude školu reprezentovat v oblastním kole projektu Kreativní demokratická škola.

Vytvořeno: 3. 6. 2011