Obsah

4. ŽÁKOVSKÝ PLES

Typ: ostatní
4. ŽÁKOVSKÝ PLES - 1Dne 25. února se konal 4. žákovský ples, opět pod taktovkou devátých tříd. Ples byl laděn do zlaté, černé a bílé barvy. Na stolech se pyšnili pávi, na podiu byl velký a nádherný nápis a všude vějíře a balonky. Příprava byla velmi náročná. Myslíme, že se nám ples moc povedl a měli jsme dobré ohlasy. Program jsme měli docela nabitý, střídaly se různé tance od muzikálu po mažoretky. Tombola byla velmi pestrá. Co se na plesu objevilo nového, byla dražba třech dortů. První byl ve tvaru knihy, druhý ve tvaru míče a třetí, s nápisem 4. žákovský ples, byl nejhezčí. Také deváté třídy si něco připravily, módní přehlídku se šaty, které si dívky samy ušily, a mažoretky jako vyvrcholení plesu. K tanci a poslechu nám hrál pan učitel Khas, kterému pomohla paní učitelka Adriana Christovová, kterým moc děkujeme. Poděkování také patří paní Veverkové, která deváté třídy a dívky ze ZUŠ učesala. Všem, co přispěli finanční částkou nebo nějakou věcí, moc děkujeme. M. Fišerová, K. Krajčíková, 9. A

Vytvořeno: 25. 2. 2010
Poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu