Prométheus

Soutěž Prométheus je interaktivní vzdělávací soutěž pro podporu kvalitního vzdělávání přírpdovědných oborů a práce s nadanými žáky. Naše základní škola se probojovala do krajského finále, kde v souboji základních škol a gymnázií získala druhé místo.
V rámci projektu Prometheus proběhlo školní kolo fotografické soutěže " Svět očima vědce ", která byla určena pro všechny žáky druhého stupně.
Zadání soutěže:

V soutěži jde o netradiční zachycení běžné situace (příklady najdete na zde [›]). Své originální fotografie, včetně popisu, můžete vkládat na on-line nástěnku do 20. října 2015. Nástěnky jsou rozdělené dle jednotlivých témat. Nezapomeňte u fotografie uvést své jméno a příjmení, třídu a případný komentář. Můžete poslat i více fotografií do různých kategorií. Na konci soutěže porota vybere 20 nejlepších snímků, jejichž autoři pojedou podpořit tým Promethea do krajského finále.

Vypsány jsou tyto kategorie (kliknutím zobrazíte jednotlivé nástěnky):

Pro více informací kontaktujte prosím paní učitelku Jedličkovou, Hamadejovou, Brožovskou nebo pana učitele Khase.

Vytvořeno: 20. 10. 2015