RECYKLOHRANÍ

Naše škola je zapojena do celostátního projektu RECYKLOHRANÍ. Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií, použitých drobných elektrozařízení, nově cartridge a toneru z kopírek a tiskáren.

Za odevzdané komponenty škola získává body, za které si poté může vybýrat z hodnotných cen. V minulých letech jsme získali pro školu fotoaparát, encyklopedie a sadu mikroskopických preparátů.

Kde odevzdávat:

vestibul školy - červená popelnice - elektroodpad ( varné konvice, rádia, přehrávače, žehličky...... vše co projde otvorem popelnice:-)

- zelená krabice - baterie

- bílá krabice - cartride, tonery

Během roku jsou vyhlašovány různé soutěžní úkoly, které žáci průběžně plní. Za splnění úkolů získává škola body.

Vytvořeno: 13. 9. 2017