Preventivní program Deštník držím já

Již dvakrát se setkali ve školním roce 2009/2010 žáci 6. ročníku s Janou Hendrichovou, okresní metodičkou prevence, při akci nazvané Deštník držím já. Jedná se o nový projekt, který v rámci programu dlouhodobé specifické prevence zajišťuje PPP Domažlice. Při dvouhodinovém setkání měly děti možnost zamyslet se nad tím, jak se k sobě vzájemně chovají, čeho si na ostatních nejvíce váží, co je může v životě ohrožovat a jak se takovým ohrožením bránit. Obě setkání proběhla v příjemné atmosféře.

Ve školním roce 2010/2011 proběhla opět setkání žáků 7. ročníku s okresní metodičkou prevence Janou Hendrichovou v rámci projektu Deštník držím já. Projekt zaměřený na dobré vztahy ve třídě pomáhá žákům vytvářet dobrý kolektiv, vzájemně se respektovat a pomáhat si.

Vytvořeno: 21. 5. 2010