Obsah

Hokej HC ŠKODA PLZEŇ - HC OLOMOUC

Typ: ostatní
Hokej HC ŠKODA PLZEŇ - HC OLOMOUC - 1V pátek odpoledne 5. února jsme s naší družinou (byly nás 2 autobusy) vyjeli na hokejový zápas
HC ŠKODA PLZEŇ – HC OLOMOUC .
Již pár týdnů před akcí jsme se těšili, ale také sdíleli všelijaké informace o hokeji. V tělocvičně jsme si zkoušeli dovednosti s florbalovou hokejkou a míčkem. Slalom, přihrávky a střely na branku nám docela šly.
Vzhledem k počtu, bezpečnosti a společné pohodě mělo každé z dětí dospělácký doprovod – někdo tatínka, maminku, jiný zase bráchu, dědu nebo strejdu.

Jako správní fanouškové měli mnozí z nás hokejové dresy, šály, modrobílé malování na tváři a hlavně chuť fandit.

Zápas byl chvílemi velice napínavý, ale také nudný. To když se plzeňským hokejistům nedařilo.

Už, už to vypadalo, že prohrají, ale těsně před koncem zápasu vyrovnali a prodlužovalo se. Žádný gól nepadl, a tak přišly na řadu nájezdy. To byly nervy! Jak to dopadne!? K naší radosti měli plzeňští hokejisté víc štěstí nebo byli prostě lepší (možná obojí) a zápas vyhráli 3:2.

Spousta z nás byla na hokejovém stadionu prvně v životě. Byl to prima pocit zakřičet si góóól, zamávat šálou, zatleskat a společně mít radost. Hokej na stadionu je úplně něco jiného než hokej v televizi.

A jelikož ke sportu patří i tipování výsledků, tak jsme si dopřáli i tohle. Z 58 tipujících jich 12 určilo správný výsledek. Odměnou jim byla nejen radost, ale i gratulace a drobný dárek ze školní družiny.


Vytvořeno: 5. 2. 2015
Poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu