Škola pod lupou

Typ: ostatní | Informace ze školy
Škola pod lupou 1I letos v naší škole funguje kroužek Škola pod lupou, kde žáci píší školní noviny. Články si můžete přečíst jak v časopise, tak na webu školy.

Stejně jako vloni mezi redaktory patří Eliška Jáchimová, Jára Höll, Adam Zvoneček, Adéla Tauerová a Jakub Michálek.  Tento rok se k nám z pátých tříd přidali ještě Janička Šmídová, Anička  Jirásková a Lukáš Duchoň. Náš kroužek začíná každé pondělí v sedm hodin ráno a po něm všichni odcházíme na výuku do svých tříd. Vždy na konci měsíce paní učitelky Schenková a Augustinová články srovnají a vytisknou časopis, který pak rozdáme do tříd na naší škole.
Chtěli byste se k nám přidat? Budeme jen rádi. Můžete přijít v  pondělí na náš kroužek nebo poslat jen příspěvek do školního časopisu.

Adam Zvoneček, 8. B

Vytvořeno: 1. 10. 2019