Učitel IN

V sobotu 13. října se na Západočeské univerzitě v Plzni uskutečnila akce Učitel IN, kde děti z různých škol přednášely o svém vybraném tématu.

Zúčastnila se i naše škola. Od nás ze školy jela přednášet Simča Schleissová z 8. A, Týna Forstová a Ani Kučerová z 9. A. Jako pomocníka jsme s sebou měli Honzíka Khase z 5. A a dozor nám dělal pan učitel Khas. My jsme měli přednášku o Green screenu. Mluvili jsem o tom, kde a jak kupovat plátno, na co si dát pozor a ukázali jsme i nějaká videa s green screenem. Po konci teoretické části, kde jsme green screen představili, přišla také praktická část, ve které si lidé, kteří přišli na naši přednášku, mohli sami vyzkoušet práci s green screenem na našich školních iPadech, které jsme přivezli s sebou. Troufnu si říct, že naše přednáška lidi bavila a práce s iPady ještě víc. Pan učitel nás chválil stejně jako ostatní učitelé, takže z toho máme dobrý pocit. Na to, že jsme se před naší přednáškou dost báli a byli jsme nervózní, se nám tato akce moc líbila a rádi bychom  ještě někdy zažili něco podobného.

Kristýna Forstová, 9. A

Datum vložení: 3. 11. 2018 10:26