Příběhy bezpráví

Typ: ostatní | Informace ze školy
Příběhy bezpráví 123. 11. 2018 u nás ve škole opět po roce proběhla beseda pro 9. třídy v rámci akce Příběhy bezpráví.

Přednášet nám přijel pan M. Froyda z Plzně, který toho zažil opravdu hodně a na svůj věk je ve velmi dobré kondici. 14 dní před touto akcí jsme na google třídě dostali úkol do dvojic či trojic, ve kterém jsme měli popsat jednu událost z nabídky (například vyvraždění carské rodiny či proces s českými hokejisty). Všechny události byly vybrány tak, aby patřily do doby komunismu u nás. Při této přednášce jsme si otěchto událostech povídali. Také jsme se trošku pobavili o současné kauze, o panu Babišovi. Řekli jsme své názory, položili nějaké otázky a byl čas se rozloučit.

Moc za tuto zkušenost děkujeme paní učitelce Boudové, která tuto akci zorganizovala. Jen pro příště - přednáška by mohla být trošku kratší - těch informací na nás bylo trošku moc.

Kristýna Forstová, 9. A

Vytvořeno: 1. 12. 2018