Obsah

11. schůzka Žákovského parlamentu ZŠ Staňkov

Typ: Žákovský parlament
Co je nového v našem parlamentu?

Dnešní zahájení schůzky bylo velmi vesele, protože jsme dostali lístečky, že budeme spát ve škole a sepisovat ústavu parlamentu. Další otázka nebyla moc pozitivní, protože zněla, jak probíhá prezentace informací z parlamentu ve třídě. Většinou jsme slyšeli, že žáci neposlouchají a vyrušují. Znovu se určili zástupci, kteří se budou starat o automat na školní pomůcky. Těmito žáky jsou Lenka Patlejchová a Michala Kastlová. Předběžně byli zástupci parlamentu informováni, kdy asi bude výjezd Žákovského parlamentu ZŠ Staňkov do jiné školy. Dále jsme projednávali, že školní rozhlas není slyšet a někde i nefunguje.

 


Vytvořeno: 17. 1. 2018
Poslední aktualizace: 20. 1. 2018 21:49
Autor: Mgr. Miloslav Khas