Menu
ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

11. schůzka Žákovského parlamentu ZŠ Staňkov

Co je nového v našem parlamentu?

Dnešní zahájení schůzky bylo velmi vesele, protože jsme dostali lístečky, že budeme spát ve škole a sepisovat ústavu parlamentu. Další otázka nebyla moc pozitivní, protože zněla, jak probíhá prezentace informací z parlamentu ve třídě. Většinou jsme slyšeli, že žáci neposlouchají a vyrušují. Znovu se určili zástupci, kteří se budou starat o automat na školní pomůcky. Těmito žáky jsou Lenka Patlejchová a Michala Kastlová. Předběžně byli zástupci parlamentu informováni, kdy asi bude výjezd Žákovského parlamentu ZŠ Staňkov do jiné školy. Dále jsme projednávali, že školní rozhlas není slyšet a někde i nefunguje.

 

Datum vložení: 17. 1. 2018 22:51
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2018 21:49
Autor: Mgr. Miloslav Khas

Doučování žáků škol

doucovi

Národní plán obnovy

Zakoupení digitálních pomůcek je financováno Evropskou unií - Next Generation EU

npoeu

Více informací (176.83 kB)

Aktuální počasí

dnes, pondělí 5. 6. 2023
oblačno 19 °C 8 °C
úterý 6. 6. déšť 15/12 °C
středa 7. 6. oblačno 20/10 °C
čtvrtek 8. 6. jasno 23/9 °C

Náš partner

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na