Výlet 3. B a 3. A na Šumavu

Výlet 3. B a 3. A na Šumavu - 1

Dne 20. 6. v 7. 40 jsme nasedli do autobusu a vyrazili směr Srní. Dorazili jsme do návštěvnického centra, kde na nás čekal pan průvodce. Řekl nám něco o vlcích a pustil nám dokument. Mohli jsme si zde něco zakoupit a pak jsme si prošli celou expozici. Po prohlídce jsme zdlábli sváču, protože nás čekala dlouhá cesta za vlky. Bylo to pořád do kopce, pěkný krpál, ale stálo to za to. Z mostu, odkud se pozorují vlci, jich bylo vidět spoustu. Autobusem jsme přejeli na Antýgl, kde jsme opět svačili. Následovala procházka krásnou přírodou při řece Vydře až na Čenkovu pilu. Tam na nás čekal autobus a jelo se domů. Ten den bylo horko, ale byl to super výlet!

Kačka a Kamča Roučkovy

Datum vložení: 20. 6. 2016 8:00