Podmořský svět u Špionů

Podmořský svět 1V pátek 16. března se proměnila školní družina Špionů, Bobrů a Lišáků na úžasný barevný podmořský svět.

Děti z družiny Špionů na páteční akci připravovaly a vyráběly rybičky všech možných tvarů a barev. Během akce se pak děti střídaly v jednotlivých odděleních a plnily úkoly. V družině Špionů bylo připraveno právě chytání ryb za zvuků opravdového moře! Lovit ryby na provázek s magnetem šlo dobře všem. Chytání na háček už bylo hlavně na soustředění trošku těžší, ale všichni se snažili a pořádně se u toho nasmáli. Dlouho byl rekord 15 ulovených rybiček, ale nakonec Mareček Decker z družiny Lišáků ulovil rybiček dokonce 17! O rekordy ale samozřejmě vůbec nešlo, důležité bylo, že celá akce všechny moc bavila a hezky si to užili. Za odměnu a jako vzpomínku si pak všichni odnesli domů opravdovou mořskou mušličku. Bylo to opět báječné odpoledne.

Více o akci a další fotky najdete také u Lišáků a Bobrů.

Vytvořeno: 24. 3. 2018
Poslední aktualizace: 26. 3. 2018 08:03