Halloween v 7. třídě, Aj

Halloween v 7. třídě, Aj - 1

Stejně jako minulý, i tento rok jsme s paní učitelkou Jarmilou Pavlíkovou uspořádali Halloweenskou oslavu. Skoro všechny děti si přinesly z domovů krásné převleky, letos tu byli: upíři, kouzelníci a kouzelnice, ale i víly, duchové a různé strašidelné kostýmy, až z toho běhal mráz po zádech. Jako úvod té naší Halloweenské hodiny jsme si pustili DVD, jak se slaví Halloween v Anglii. Dozvěděli jsme se o kuchání dýně, která se anglicky řekne "pumpkin", o vaření strašidelných sendvičů, ale také o různých soutěžích a hrách. Jako další část hodiny ve třídě probíhaly již zmiňované soutěže. Do lavoru se nalila voda, do té se dala jablka a každý měl za úkol vylovit pusou jedno jablko. Tahle soutěž byla tak lehká, že obstáli všichni soutěžící. Další soutěž už byla těžší. Jablka zavázaná na provázcích se ve vzduchu lovila opět ústy. Nikdo kromě Dominiky Paulové neobstál a proto si tímto zaslouží ocenění. Bohužel pouze písemné, protože na peněžní dar jsme jaksi zapomněli. A jako poslední část dnešní hodiny zakončila Michaela Augustinová několika strašidelnými skladbami na klavír. Přitom jsme si pěkně zatančili a zadováděli. Ale jako všechno i tahle hodina skončila a my se opět museli smířit s našimi skutečnými podobami. Doufám, že i příští rok oslavíme, již v osmé třídě - Halloweenskou slavnost!

Tomáš Fejtek

Datum vložení: 5. 11. 2009 8:00