#11

Typ: Žákovský parlament
Schůzka parlamentu 5.2.2019

Hlavní téma této schůzky byla školní jídelna. Byli jsme pozváni přímo do jídelny, abychom mohli toto téma řešit přímo s vedoucí a kuchařkami. Nejdříve jsme mluvili o porcích masa. Toto téma se totiž řešilo ve škole už nějakou dobu. Dále nás vedoucí jídelny poprosila o to, abychom žáky upozornili na hluk v jídelně. Také nám sdělila to, co jí v jídelně někdy vadí, což je například ničení kohoutků od topení, sedání po pěti u stolků a házení ovoce. Také máme upozornit na to, že bychom si měli vybírat jídlo, které jíme a nosit čipy. Pokud máte nějaký nápad na jídlo, můžete přinést recept paní vedoucí.

Pokud si vzpomínáte na sbírku bot pro děti v Ugandě, tak její organizátor Josef Hais přislíbil členům žákovského parlamentu, jako odměnu za pomoc, přednášku o Ugandě, kterou navštívil. Bude se konat 18. 2. a přesný čas bude přidán na nástěnku. Pro žáky šestých tříd bude přednáška koncem května, v době, kdy se začnou učit o Africe.

Další žhavé téma byla výměna automatu na školní pomůcky. Jelikož automat nefunguje tak jak by měl, jednáme o jeho výměně. Ta by pravděpodobně měla proběhnout o jarních prázdninách.

Plánovaná beseda o médiích s Kazmou se bohužel tento školní rok nestihne uskutečnit.

Na nástěnku parlamentu již přibyla fotka ze společného přespání, datum příští schůzky a zápis z poslední schůzky.

Schůzky se nezůčastnila: 6. B, 8. B, 9. B

Příští schůzka byla stanovena na 19. 2. 2019 od sedmi hodin.

Vytvořeno: 5. 2. 2019
Poslední aktualizace: 21. 2. 2019 20:00