#05

Typ: Žákovský parlament | ostatní
Schůzka parlamentu 20.11.

Ptali jsme se zástupců tříd, jestli u nich ve třídě funguje předávání informací z parlamentu.

Také jsme se bavili o tom, kde se dají najít zápisy z parlamentu.

Dále jsme uvažovali nad spoluprací s parlamenty z jiných škol.

Stále probíhá komunikace s Adamem Pučalíkem z Easy School kvůli automatu na školní pomůcky.

Zástupci z parlamentu přinesou do tříd tabulky pro zájemce o Psaní hravě a 3D malování. Případné zájemce zapíší a tabulky přinesou na příští parlament.

Nástěnka pro parlament je připravena u vestibulu školy. V nejbližší době na nástěnku přibudou informace z parlamentu.

Přemýšleli jsme o prezentaci o parlamentu pro žáky a učitele, pravděpodobně ve formě videa.

Do Minutek z parlamentu bychom rádi přidali informace o vyhraných soutěžích, projektech ve třídách. Budeme tedy rádi, když nám zástupci takovéhle informace vždy na schůzkách předají.

29.11. od 17:30 se budou ve škole zdobit perníčky- všichni jsou srdečně zváni.

Padl dotaz na hru Mafie- pravděpodobně bude na jaře.

Vytvoříme speciální YouTube kanál pro zprávy z parlamentu.

Schůzky se nezůčastnily třídy 3.A, 3.C, 5.A a 9.B

Termín další schůzky byl stanoven na 27. 11. 2018