Vánoce v naší třídě 7. C

Ve čtvrtek už jsme se neučili, ale udělali jsme si vánoční den.

Jakmile jsme přišli do třídy, nesedli jsme si do lavic, ale k jednomu velikému stolu, na kterém jsme měli nejen malý vánoční stromek, ale i spoustu cukroví.

První hodinu jsme hráli vánoční Kahoot a řešili různé vánoční rébusy, osmisměrky či křížovky. Vítězové vždy dostali nějakou drobnou odměnu. Druhou hodinu jsme si připili dětským šampaňským, jedli cukroví a povídali si. A po velké přestávce přišel okamžik, na který jsme se už těšili. Rozdávali jsme si dárky.

Druhou polovinu dopoledního „vyučování“ si asi nejvíc užily holky. Ty totiž připravily hodinu Just Dance, při které se naše třída přeměnila v taneční parket. Abychom si trošku oddychli, krátce tanec vystřídal i karaoke zpěv. Celý tento sváteční den jsme zakončili „mašinkou“ a přáním krásných a klidných Vánoc.

Vánoční párty jsme si moc užili.

Krásné Vánoce.

Maty Felix, 7. C