ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Seznamy prvňáčků pro školní rok 2024/2025 najdete zde

Turnaj ve florbalu v Horšovském Týně

Dne 10. 11. 2022 jsme se účastnili florbalového turnaje v Horšovském Týně. Kromě nás dorazila také ZŠ Blížejov, ZŠ Bělá nad Radbuzou a samozřejmě pořadatelé ZŠ Horšovský Týn. Z této naší skupiny postupovali dva týmy do okresního kola, které se koná v Domažlicích.

Hrálo se systémem každý s každým, a to dvoukolově. Čekalo nás tedy celkem šest zápasů, který trval vždy 10 minut. Po prvním kole jsme byli na druhém postupovém místě, a to překvapivě i před ZŠ Horšovský Týn, kde funguje florbalový oddíl. V druhém kole už nám začala docházet energie a nakonec z toho bylo třetí místo. Sice jsme do okresního kola nepostoupili, ale turnaj jsme si užili a porovnali jsme florbalové umění s dalšími školami.

Datum vložení: 3. 12. 2022 11:55
Datum poslední aktualizace: 3. 12. 2022 12:06
Autor: Zdeněk Valečka

Doučování žáků škol