ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Svíčkárna Litice a vlastní tvoření 3.B

Svíčkárna Litice a vlastní tvoření 3.B 1

Hned, jak jsme nastoupili do autobusu, jsme se strašně těšili.

A když jsme vešli dovnitř, cítili jsme byliny a svíčky. Ve svíčkárně byl příjemný pán s paní. Pustili nám film o výrobě svíček. Byli jsme rozděleni na dvě skupiny. Jedna svačila a druhá vyráběla. Zdobili jsme si svíčky, odlévali voskové pastelky a nabírali si různě barevnou a voňavou koupelovou sůl.

Měli jsme i nákupní příležitost. Můžete tam zakoupit svíčky v různých tvarech např. kočka, kapr a další. Uvnitř svíčkárny a venku jsme viděli i různá zvířátka - andulku, agamu, prasátko, slepičku a holubičky.

Moc jsme si to užili.

Sepsali: Justý, Viki, Vlasta, Křištof, Vojtěch, Kateřina, Kristýna, Jan B., Adéla, Rozárye, Karolína, Nicole, Alex, Sofie, Petr, Honza K., Tery, Romi, Sarynka, Marie Va., Tomáš, Maty, Eli, Honza O. a asistentka Marie.

Datum vložení: 31. 12. 2022 17:57
Datum poslední aktualizace: 31. 12. 2022 18:33
Autor:

Náš partner

Doučování žáků škol

doucovi

dnes, sobota 28. 1. 2023
mírné sněžení 0 °C -8 °C
neděle 29. 1. zataženo 0/-10 °C
pondělí 30. 1. mírné sněžení 1/-3 °C
úterý 31. 1. mírné sněžení 1/0 °C

Aktuální informace od nás