Spolupráce s firmou ZF Staňkov

Od letošního října začal v naší škole opět fungovat kroužek Technika pro děti vedený pracovníky ZF Staňkov. Tato aktivita je spolufinancována Hospodářskou komorou Plzeňského kraje.

Kroužek měli žáci možnost navštěvovat už v době předcovidové, kvůli epidemii však musela být tato aktivita přerušena. Nyní se podzimních lekcí účastní žáci 9. tříd, z nichž většina absolvovala kroužek již v šesté třídě. Žáci si zde vyrábějí různé zajímavé věci, např. alarm do pokoje. Vše probíhá pod odborným dohledem pracovníků ZF, kterým děkujeme za pomoc a trpělivost. Žáci na kroužek docházejí ve svém volném čase a práce je moc baví.

Začátkem příštího roku se budou moci těšit na nové lekce další účastníci, což budou zřejmě žáci 7. a 8. tříd.

Datum vložení: 26. 10. 2022 18:48
Datum poslední aktualizace: 26. 10. 2022 18:55