Průvodce prvňáčka

otec

Vážení rodiče,

jako každý rok, i tento podzim je pro mnoho dětí zlomovým obdobím v jejich životě. Mnozí z nich se totiž vydávají do školních lavic poprvé.

Dáváme Vám k dispozici přehledného průvodce, s jehož pomocí můžete svým ratolestem ulehčit adaptaci na nové prostředí, zmírnit tak jejich případné obavy, a namotivovat je k lepším výsledkům.

V průvodci https://www.c-and-a.com/eu/cz/shop/prirucka-nastup-do-skoly najdete rady, jak na vypracovávání domácích úkolů, jak děti motivovat k učení nebo jak si zorganizovat pracovní stůl tak, aby se dětem dobře pracovalo.

Přestože náš obsah vznikl ve spolupráci s firmou C&A, má čistě informativní charakter a nevyskytuje se v něm reklamní obsah.

Datum vložení: 24. 10. 2022 22:39
Datum poslední aktualizace: 24. 10. 2022 22:46