ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Předškoláci ve škole

9. června jsme my, deváťáci, šli do mateřské školky vyzvednout předškoláky a vedli jsme je do školy, abychom jim tam vše ukázali.

Kolem osmé hodiny jsme vyšli směrem ke školce, kde jsme si rozdělili děti do dvojic. Cestou do školy jsme od budoucích prvňáčků zjišťovali, zda se těší do školy, jaké mají kamarády, jak se jmenují a čeho se při nástupu do školy bojí. Ve škole jsme je seznámili s některými učiteli, ukázali jim  třídy, tělocvičnu, cvičný byt a jídelnu.
Po prohlídce si děti snědly v jídelně svačinu, kterou pro ně připravili deváťáci. Moc jim chutnalo. Kolem 11. hodiny jsme šli zpět do školky, kde zase naopak provedli oni nás, a my tak mohli zavzpomínat na dětská léta.
 Den byl skvělý. Doufáme, že se dětem bude ve škole dařit a že tam budou spokojené.

Adéla Tauerová, 9. B

Datum vložení: 26. 6. 2023 17:12
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2023 17:20

Doučování žáků škol