ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Naše ZŠ má nové venkovní lavičky

V minulém měsíci se kolem školy objevilo celkem 20 nových laviček.

Na výrobě těchto laviček se již v loňském roce podíleli loňští deváťáci, kteří z rozřezaných kmenů odstranili kůru a všechno nahrubo obrousili. Poté co klády vyschly, pomáhali letošní deváťáci s další přípravou a montáží. Vše nakonec dodělávali žáci 7.B při pracovních činnostech. Lavičky jsou rozmístěny podél školy ve skupinách po pěti, aby mohla vždy celá třída za hezkého počasí využít prostory kolem školy na učení pod širým nebem. Nyní nás už čeká jen na podzim, až lavičky úplně vyschnou, opatřit je nátěrem, aby dlouho vydržely.

Základní škola moc děkuje za velikou pomoc při výrobě laviček pánům Michalu Tankóovi a Františku Bozděchovi, bez jejichž vydatné pomoci bychom lavičky určitě neměli.

Zdeněk Valečka

Datum vložení: 26. 6. 2023 17:35
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2023 17:39

Doučování žáků škol