ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Florbalový turnaj I. stupeň

Žáci I. stupně se zúčastnili florbalového turnaje žáků této věkové kategorie, který pořádá Česká florbalová unie.

Okresní kolo organizovali činovníci florbalového svazu z Plzně a turnaj se konal ve velké hale v Domažlicích, kde byla připravena dvě hřiště. Vzhledem k tomu, že turnaje se zúčastnila pouze čtyři mužstva z okresu, hráli kluci zápas za zápasem a myslím, že si florbalu dosytosti užili. Zápasy měly výbornou úroveň a všichni bojovali ze všech sil. Naši žáci skončili nakonec na druhém místě za Horšovským Týnem, což bylo super i vzhledem k tomu, že horšovskotýnští kluci mají možnost trénovat pravidelně v místním oddílu.

Velká škoda, že se ve Staňkově nenajde někdo, kdo by si tuhle generaci šikovných florbalistů vzal na starost a věnoval se jejich trénování. Škola by mu samozřejmě zajistila prostory i pomůcky pro trénování.

Zdeněk Valečka

Datum vložení: 10. 1. 2023 7:52
Datum poslední aktualizace: 26. 1. 2023 11:10
Autor:

Náš partner

Doučování žáků škol

doucovi

dnes, sobota 28. 1. 2023
mírné sněžení 0 °C -8 °C
neděle 29. 1. zataženo 0/-10 °C
pondělí 30. 1. mírné sněžení 1/-3 °C
úterý 31. 1. mírné sněžení 1/0 °C