Menu
ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

7. ročník na návštěvě místní městské knihovny

7. třída v knihovně

V první polovině října se naši žáci 7. ročníku zúčastnili exkurze do místní městské knihovny. Knihovnice paní Malíková jim podala základní informace o tom, jaké služby knihovna nabízí, jak si lze pořídit průkazku a jak jsou knihy v knihovně seřazeny.

Žáci pak měli možnost se chvíli začíst do jakékoliv publikace, své dojmy zapsali do vizitky, kterou odevzdali vyučujícím. O úspěchu exkurze jasně vypovídala reakce žáků na konci akce: "Cože, takhle rychle utekly 2 vyučovací hodiny?"

Datum vložení: 13. 10. 2022 20:08
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2022 20:10
Autor:

Náš partner

Doučování žáků škol

doucovi

Aktuální počasí

dnes, sobota 28. 1. 2023
mírné sněžení 0 °C -8 °C
neděle 29. 1. zataženo 0/-10 °C
pondělí 30. 1. mírné sněžení 1/-3 °C
úterý 31. 1. mírné sněžení 1/0 °C

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na