Ručičky kraje

Ručičky kraje 1

Dne 14. 6. 2022 jsme vyrazili vlakem do Plzně a poté přešli z nádraží na nádvoří krajského úřadu, kde pro nás byl připraven program ve formě stánků středních škol.

Prezentovaly se zde školy z Plzeňského kraje, které ukazovaly své stroje a výrobky. Celý areál se stánky jsme si prošli a moc se nám to líbilo. Po zahájení pan hejtman Rudolf Špoták řekl pár slov. Následně si také procházel stánky a zkoušel stroje či roboty. V jednom stánku nám dokonce nabídli občerstvení ve formě bagety či lineckého cukroví, které bylo moc dobré.

Po prohlédnutí všech stánků jsme vyrazili pěšky do Plazy, kde jsme měli rozchod na oběd. Děkujeme, že jsme měli možnost prohlédnout si výrobky a stroje středních škol v Plzeňském kraji. Celý výlet se nám velice líbil a myslím si, že díky tomu mají mnozí z nás představu o výběru školy.

Adéla Tauerová, 8.B

Datum vložení: 15. 6. 2022 6:15