Vánoční vystoupení v Lidovém domě.

Typ: ostatní | Informace ze školy
Ve čtvrtek dopoledne 19. prosince vystupoval pro žáky školy pěvecký sbor v Lidovém domě.

Spolu se sborem zaznělo i mluvené slovo. Sbor zazpíval několik vánočních písní, diváci mohli slyšet básničky v podání P. Tomanové, L. Duchoně, A. Jiráskové, K. Strouskové, A. Tauerové, L. Brauna, E. Jáchimové. Sólově vystoupily se svými písněmi Míša Horníková, Eliška Jáchimová, Aneta Schejbalová. Celým programem nás provázela Eliška Jáchimová.

Anna Jirásková, 5. A

Ve čtvrtek 19. prosince se od 17 hodin uskutečnilo v Lidovém domě také vánoční vystoupení pro rodiče. Opět zde vystoupil sbor ZŠ, děti s básničkami a zazněla sóla v podání Anety Schejbalové, Míši Horníkové a Elišky Jáchimové. Také jste zde mohli slyšet pár slov od naší paní ředitelky Jitky Suché a Mgr. Jaroslava Šobra. Na koncertě panovala příjemná nálada a krásně nazdobené stoly a zářící svíčky přidaly na vánoční atmosféře.

Eliška Jáchimová, 9. A

Vytvořeno: 22. 12. 2019