Slavnostní přivítání prvňáčků

Typ: ostatní | Informace ze školy
Dne 3. 9. 2019 proběhlo v devět hodin ráno oficiální uvítání dvou prvních tříd a představení jejich třídních učitelek Terezy Jaklové a Jany Zahálkové ve staňkovském Lidovém domě.

Akci zahájil školní sbor, jehož vystoupení připravily paní učitelky Miriam Augustinová a Tereza Leitlová. Následoval proslov, který si vzala na starost paní ředitelka ZŠ Staňkov Jitka Suchá spolu s místostarostou Jiřím Bekem a panem Zdeňkem Strouskem, zástupcem školské rady. Poté došlo na samotné uvítání. V zákulisí Lidového domu byli již připraveni žáci devátého ročníku, kteří si postupně chodili pro nové žáky a doprovázeli je na pódium. Čerstvý přírůstek naší základní školy se do mikrofonu představil a při odchodu dostal tričko s logem školy a kufřík od firmy EKO-KOM, kde byla spousta užitečných věcí, které žáčci určitě v první třídě využijí. Ještě před společným focením nám opět zazpíval školní sbor, jejichž píseň Ta naše škola tematicky doplnila celou událost,  a zpříjemnila tak její zakončení.

Kateřina Horáčková

Vytvořeno: 1. 10. 2019