Naše školní rádio

Typ: ostatní | Informace ze školy
Již před několika lety na naší škole fungovalo školní rádio Ámos. Toto rádio postupně zaniklo a bylo načase ho obnovit.

Využili jsme nabídky dětského rádia Mělník, které nám nabídlo pouštět naše zprávy v jejich rádiu. Pan učitel Khas a paní učitelky Schenková a Augustinová si vybrali na tyto zprávy mě - Jaroslava Hölla a Elišku Jáchimovou. Tímto bych jim chtěl poděkovat za důvěru, kterou v nás vložili. Tak a začali jsme. Text jsme napsali na novináři a pak v učebně natáčeli. Šlo to celkem snadno, i když několika přeřekům jsme se nevyhnuli. A druhý den už ve vysílání dětského rádia Mělník byly naše zprávy.

V prvních zprávách v září jsme se představili a mluvili o naší škole. V říjnovém vysílání jsme povídali o některých akcích naší školy, které v té době proběhly.  Jestliže si pustíte vysílání rádia Mělník na začátku prosince, uslyšíte náš rozhovor, který se bude týkat žákovského plesu. A pokud byste nestihli živé vysílání, můžete si vše pustit ze záznamu, který najdete na jejich stránkách https://www.spreaker.com/show/detske-radio-melnik (např. vysílání 1. 10.).

Jára Höll, Adam Zvoneček, 8. B

Vytvořeno: 4. 12. 2019